Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Дата: 12.04.2021 17:36

Матеріально-технічне забезпечення

Кадубовецького ЗДО

Заклад дошкільної освіти  розташований у двоповерховій будівлі, загальною площею 742,2 кв.м.

Проектна потужність закладу складає 90 місць (1 група для дітей раннього віку, 3 групи для дітей дошкільного віку, з них  -  1 група інклюзивна.

Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5 -годинним режимом роботи.

Загальна площа будівлі складає 742,2кв.м. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання, естетично оформлені квітники, висаджено декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання, вентиляційних та каналізаційних систем.

Упродовж останніх років проведені наступні ремонтні роботи:

• Утеплено фасад та зроблено декоративну штукатурку приміщення ЗДО.
  • Проведення добудови до основного приміщення ---музичної зали.
  • Дах закладу перекрито металопрофилем.
  • Працюють 5 водонагрівачі для подачі горячої води в кожну групу та на харчоблок.

В закладі потребують ремонту:

• каналізаційна яма та водостічні труби.
  • потребує реконструкції приміщення кухні(не відповідає санітарним вимогам).
  • переобладнати дитячі  ігрові та спортивний майданчики.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

У достатній кількості миючих та дезінфікуючих засобів.

Кожна група забезпечена постільною білизною, ковдрами, рушниками. В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей.

Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарногігієнічним  нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування.

У групах сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Для проведення занять з фізкультури є спортивна зала.

Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів. Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 комп’ютерами з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, музичними колонками, принтером.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні.

Фінансовогосподарська діяльність ЗДО  здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування ЗДО  є кошти: сільського бюджету.