ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО КАДУБОВЕЦЬКОГО ЗДО

Дата: 12.04.2021 17:44

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО КАДУБОВЕЦЬКОГО ЗДО

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ДІТЕЙ ДЛЯ ВЛАШТУВАННЯ В ЗДО

" Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у дошкільні навчальні заклади:

1. Дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово). Згідно з п.17 статті 20 та п. 2 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2. Дітям військовослужбовців (першочергово). Згідно з п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

3. Дітям військовослужбовців військових прокуратур (першочергово). Згідно з п.4 статті 83. Закону України «Про прокуратуру». Документ ВРУ 1697-18.

4. Дітям з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово). Згідно частини 2 статті 28 Закону України «Про дошкільну освіту» Документ ВРУ 2628-III

Правила прийому до закладу освіти:

Прийом дітей до  закладу дошкільної освіти у групи загального розвитку здійснюється директором ЗДО на підставі заяви батьків або осіб, що їх замінюють, з додаванням наступних документів:
1.     Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)
2.     Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №063).
3.     Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.
4.     При наявності пільг — документи, що їх підтверджують.
5.     Батькам необхідно мати паспорт і оригінал свідоцтва про народження дитини.

Для прийому дитини у спеціальну групу  (інклюзивна, логопедична)  в ЗДО потрібно надати такі документи:

1. Заява від батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора.

2. Свідоцтво про народження (копію).

3. Медична довідка про стан здоров`я дитини з висновком лікаря, що вона може відвідувати заклад дошкільної освіти.

4. Висновок ІРЦ (ПМПК)