Служба у справах дітей

Служба у справах дітей Кадубовецької сільської ради (далі - Служба) є виконавчим органом Кадубовецької сільської ради.

Вищим органом управління Службою є Кадубовецька сільська рада Чернівецького району Чернівецької області. Вищою посадовою особою є начальник Служби у справах дітей Кадубовецької сільської ради.

Служба є підзвітною і підконтрольною сільській раді, її виконавчому комітету, сільському голові, Службі у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації.

Служба у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про місцеве самовврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування" та іншими законами України, указами та розпорядженнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами, рішеннями Кадубовецької сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови, Положенням про Службу у справах дітей Кадубовецької сільської ради.

Служба є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням, власний бланк.

Юридична адреса Служби: 59421, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Кадубівці, вул. Михайловського Володимира, 22.

Графік роботи: Пн. - Пт., 08:30 - 17:30.

Начальник Служби: Ольга Олександрівна Лазарко.

Контактний телефон: 0955 45 11 09.

РІШЕННЯ V СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ №13-5/2021 ПРО СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВИПИСКА З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЛУЖБУ У СПРАВАХ ДІТЕЙ КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (НОВА РЕДАКЦІЯ)