42 ПЕРЕСЕЛЕНЦІ В ЦЬОМУ РОЦІ ВЖЕ ЗНАЙШЛИ РОБОТУ НА БУКОВИНІ

  • 133

Фото без опису

 

З початку року послуги Чернівецької обласної служби зайнятості отримали 421 внутрішньо переміщена особа. Більшість осіб звернулися до Чернівецької філії – 296 осіб, до Дністровської філії – 101 особа, та 24 – до Вижницької філії.

Статус безробітного отримали 352 особи, роботу вдалося знайти у цьому році для 42 переселенців. П’ятеро осіб проходили професійне навчання.

Переселенці працевлаштовані касирами, продавцями, менеджерами, а також пекарем, столяром, інженером, малярем та озеленювачем та за іншими посадами.

Минулого року на Буковині працевлаштувати понад 500 внутрішньо переміщених осіб, до служби зайнятості звернулися понад 2600 переселенців.

Нагадаємо, уряд збільшив розмір щомісячної компенсації витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб до 6700 грн. Роботодавці, які працевлаштовують ВПО, можуть скористатись послугою та оформити заяву на компенсацію через Портал Дія або особисто звернутися до центру зайнятості за місцем знаходження роботодавця.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy. 

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості