Шановні жителі Кадубовецької громади! Повідомляємо Вам про те, що від 24.02.2022 року на території нашої громади розпочали свою роботу поліцейські офіцери громади відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області:

1. Іван МАНИК – старший лейтенант поліції, тел.: 099 77 91 009;

2. Андрій ПАВЛИК – майор поліції, тел.: 068 09 59 286.

Основними їх завданнями є забезпечення порядку і запобігання правопорушенням та злочинам на території населених пунктів, що входять до складу ТГ, орієнтування на потреби місцевого населення, підтримка постійного контакту з його мешканцями, своєчасне реагування на проблеми громади, планування спільної роботи з керівництвом громади та його жителями у напрямку вдосконалення громади та вжиття всіх необхідних заходів, задля того, щоб вона була безпечнішою.