Фото без описуРішенням ХХVІІ сесія VІІІ скликання від 21 лютого 2023 року №230- 27/2023 створено комунальну установу "Центр надання соціальних послуг Кадубовецької сільської ради Чернівецької області".

Повне найменування: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР  НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ  ПОСЛУГ  КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ».

Скорочене найменування: КУ «ЦЕНТР  НАДАННЯ  СОЦІАЛЬНИХ  ПОСЛУГ».

Юридична адреса: 59422, Чернівецька область, Чернівецький район,  с.Чуньків,   вул. Є.Ярошинської, буд.3.

Електронна адреса: ridna.xaata@gmail.com

Виконання завдань  ЦНСП буде здійснюватись за такими напрямками:

- соціальної допомоги вдома;

- стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання;

- соціальна допомога вдома (надання соціальних послуг догляду вдома, соціального супроводу особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання/перебування);

- стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання  (надання соціальних послуг стаціонарного догляду, підтриманого проживання, особам з інвалідністю та іншим вразливим групам населення).