Рішенням XVI сесії VIII  скликання від 02 лютого 2022 року № 19- 16/2022 створено "Центр Надання адміністартивних послуг" Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області.

Скорочена назва: ЦНАП Кадубовецької сільської ради

Окремо від найменування ЦНАП має право використовувати позначення «Центр Дії».

Юридична адреса ЦНАП: індекс 59421, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Кадубівці, вул. Михайловського Володимира, 22.

Електронна адреса ЦНАП: cnap_kadubivtsi@ukr.net

З рішенням про створення Центру надання адміністтративних послуг Кадубовецької сільської ради, його Положенням, Регламентом та графіком роботи Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням:

РІШЕННЯ ПРО СТВОРЕННЯ ЦНАПу, ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦНАП, РЕГЛАМЕНТ ТА ГРАФІК РОБОТИ ЦНАПу

З переліком надання адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Кадубовецької сільської ради Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням:

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ