Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

В даному розділі можна ознайомитись із відкритими даними та інформацією, розпорядником якої є Кадубовецька сілська рада та публікує інформацію у відповідності до чинного законодавства.

Крім цього із офіційними документами можна ознайомитись в розділі "Архів документів" за посиланням https://kadubovecka-gromada.gov.ua/docs/

У разі відсутності інформації на офіційному сайті громади, Ви,зажвди, можете звернутись за запитуваною інформацією через електронну пошту main.kadubovecka-gromada.gov.ua та особисто за адресою с. Кадубівці вул. Михайловського, 22 (а також в адміністративних будинках сіл, що увійшли до складу громади).

Законодавство про публічну інформацію:

• Закон України "Про інформацію";

• Закон України "Про доступ до публічної інформації";

• Закон України "Про звернення громадян".