Додаток до рішення

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТАРОСТУ СЕЛА

Кадубовецької  сільської ради

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це Положення про старосту села Кадубовецької сільської об’єднаної територіальної громади (далі – Положення) розроблено відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеві вибори» та Регламенту сільської ради і визначає права й обов’язки старости, порядок його обрання та припинення повноважень, порядок звітування, відповідальність та інші питання, пов’язані з діяльністю старости.

1.2. Положення затверджується тільки на пленарному засіданні сільської ради.

1.3. Старостинські округи, в яких працюватимуть старости, утворюються тільки на пленарних засіданнях сільської ради.

1.4. Перелік населених пунктів Кадубовецької сільської ради, в яких запроваджується посада старости, затверджується сільською радою. В населеному пункті, який є адміністративним центром Кадубовецької сільської об’єднаної  територіальної громади, посада старости не запроваджується.

Повний текст документу