Голова громади

Катеринчук Микола Дмитрович

Дата народження: 19 грудня 1988 року с. Кадубівці  Заставнівського району Чернівецької області.

Громадянин України.

1996 – 2006 рр навчався у Кадубовецькій ЗОШ I-III  ступенів, яку закінчив з відзнакою.

2006 – 2011 рр навчався на юридичному факультеті  Чернівецького національного університету ім.  Ю.Федьковича, де здобув кваліфікацію магістра права  за спеціальністю «правознавство».

2011 – 2015 рр – працював менеджером з продажу у  ТОВ «Механі К»

2015 – 2016 рр – працював спеціалістом юридичного  відділу Заставнівської районної державної  адміністрації.

2016 – 2017 рр – працював начальником відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Заставнівської районної державної адміністрації.

2017 – 2018 рр. – працював державним реєстратором у КП «Бюро реєстрації нерухомості та бізнесу».

2018  – 2020 рр. – працював менеджером по роботі з агрохолдингами у ТОВ «Агросем».

25.10.2020 року обраний на посаду голови Кадубовецької територіальної громади. (Діючий голова)

Безпартійний.

Одружений. Виховує сина та дочку.