Громадські слухання

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Кадубовецька сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПЛОЩЕЮ 0,0387 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 7321585200:04:003:0062 В С.КАДУБІВЦІ, ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

15:36 17.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Кадубовецька сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ БУДІВЛІ НА ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ ПЛОЩЕЮ 0,1037 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 7321585200:04:003:0277 В С.КАДУБІВЦІ, ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

10:09 20.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Кадубовецька сільська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК   ДЛЯ БУДІВНИЦТВА АВТОМИЙКИ ТА ПУНКТУ ШИНОМОНТАЖУ ПО ВУЛИЦІ Н.ЯРЕМЧУКА В С.КАДУБІВЦІ, ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

17:06 25.01.2021