СУТЬ І СТРУКТУРА ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН»

Закон «Про звернення громадян» був прийнятий рішенням Верховної Ради України 2 жовтня 1996 року. 13 травня 1999 року в цей закон були внесені зміни, які мали б зробити законодавство в цій сфері більш сучасним.

Закон України «Про звернення громадян» зі змінами та доповненнями 2017 функціонує в повному обсязі. Остання зміна була внесена 2 червня 2016 року. Вона стосувалася останнього розділу закону, який має назву «Прикінцеві і перехідні положення».

Закон складається з 12 розділів і 365 статей. Він забезпечує громадянам України і особам, які тимчасово проживають на її території, можливість втручатися в управління державою, місцевими справами і керуванням підприємствами.

РЕГУЛЮВАННЯ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ

Завдяки цьому закону громадяни України мають змогу приймати участь в управлінні справами державних органів, впливати на покращення їх роботи. Це стосується як органів місцевої влади, так і центрального апарату управління державою. Закон України «Про звернення громадян» станом на 2017 рік дає можливість будь-якому громадянину відстоювати свої права і інтереси.

Текст закону