МАЙЖЕ 1,5 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ВНЕСКУ СПРЯМУВАВ БУКОВИНСЬКИЙ БІЗНЕС НА СОЦІАЛЬНІ ПОТРЕБИ

• Переглядів: 11

За підсумками першого кварталу 2024 року платники податків спрямували на соціальні потреби 1 мільярд 496,3 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сума перерахованого єдиного внеску в області на 168,6 мільйонів гривень перевищує надходження за аналогічний період минулого року.

ПРИ КОРИСТУВАННІ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ, ПЛАТНИК МАЄ СПЛАЧУВАТИ ОРЕНДНУ ПЛАТУ ВІДПОВІДНО ДО УМОВ ПОПЕРЕДНЬОГО ДОГОВОРУ ОРЕНДИ

• Переглядів: 26

Чи є платником орендної плати СГ, який продовжує використовувати земельну ділянку державної та комунальної власності після закінчення терміну дії договору оренди, якщо новий договір на стадії переоформлення?

СПЛАТА ФОП - ПЛАТНИКОМ ЄДИНОГО ПОДАТКУ - ВЛАСНИКОМ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ПОДАТКУ НА ЗЕМЛЮ, У РАЗІ ПРИПИНЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

• Переглядів: 11

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до ст.ст. 269, 270 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, земельні частки (паї), які перебувають у власності, та земельні ділянки державної та комунальної власності, які перебувають у володінні на праві постійного користування.

БУКОВИНЦІ НАПРАВИЛИ ДО РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ 1176 ПИСЬМОВИХ ЗВЕРНЕНЬ

• Переглядів: 17

У першому кварталі 2024 року до  Головного управління ДПС у Чернівецькій області надійшло 1176 письмових звернень громадян. Про це інформують у податковому відомстві Буковини. За змістом питань, порушених у зверненнях, більшість з них стосувалися місцевих податків (земля, нерухомість, транспорт), реєстрації та обліку платників податків, контрольно-перевірочної роботи, інформування про ухилення від сплати податків, адміністрування та сплати ЄСВ.