РОЗРОБЛЕНО ТА ЗАТВЕРДЖЕНО НОВУ ГРОШОВУ ОЦІНКУ ВСІЄЇ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

У відповідності до Закону  України "Про оцінку земель" та норм Податкового кодексу України Кадубовецька сільська рада публікує інформацію про затвердження нормативної грошової оцінки земель Кадубовецкьої територіальної громади та в десятиденний термін з дня затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель направляє в електронній формі до контролюючого органу та центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, інформацію про нормативну грошову оцінку земель у порядку та за формою, затвердженими Кабінетом Міністрів України.

Таким чином на черговій 44 сесії 12.07.2024 року було прийнято рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Кадубовецької сільської територіальної громади» , ознайомитись з яким можна на офіційному сайті громади за посиланням: https://kadubovecka-gromada.gov.ua у розділі «Публічна інформація» → «Інформація про податки» → «Інформація про нормативно грошову оцінку громади»

Таблиці для ознайомлення:

Картографічні матеріали для ознайомлення: