Вітання з Днем працівників освіти!

Дорогі освітяни Кадубовецької об`єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем працівників освіти!  Бути вчителем, вихователем, наставником – це наполеглива праця, яка збагачує світ мудрістю й знаннями,  це  мистецтво, обране за покликом серця. Від вас в  певній  мірі залежить майбутнє нашої громади та  держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання наших дітей  будувати сучасне суспільство. В цей святковий день висловлюємо вам  щиру вдячність за вашу  працю, творчий пошук,  добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаємо вам, дорогі працівники освіти, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, благополуччя,  невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, любові, оптимізму  і довгої людської пам’яті.

З повагою, сільський голова         Ілля ТКАЧУК, апарат сільської ради!