ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Виконавчий комітет Кадубовецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області повідомляє, що розпочата процедура визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

Нежитлова будівля за адресою: вул. Кобилянської О., 2-Е, с. Кулівці Чернівецького району Чернівецької області, загальною площею 217,0 м2. Дата взяття на облік – 02.03.2024 року.

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правовстановлюючих документів на майно, просимо звертатися до відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру Кадубовецької сільської ради (с. Кадубівці вул. Михайловського, 22, тел.:0509182372).