П'ята сесія VIII скликання.

Дата: 12.02.2021 22:25

В четверг 25 лютого 2021 року відбудеться п'ята сесія VIII скликання Кадубовецької сільської ради.

В приміщенні Кадубовецької сільської ради о 17.00

КАДУБОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

12.02.2021 року                                                                                               №

Про скликання  чергової V сесії

Кадубовецької сільської ради

VІІІ скликання

Відповідно до пункту 9 статті 46 та пункту 2 частини 2 статті 50 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, та регламенту роботи Кадубовецької сільської ради VІІІ скликання, скликати чергову V сесію Кадубовецької сільської ради в приміщенні Кадубовецької ЗЗСО 22 лютого о 17год.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Про внесення змін до структури Апарату сільської ради.

2. Про затвердження Програми економіного іі соціально- культурного розвитку Кадубовецької сільської ради на 2021 рік.

3. Про затвердження положень про виконавчі органи сільської ради:

3.1. Відділу бухгалтерського обліку;

3.2. Відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей виконавчого комітету;

3.3. Загального відділу;

3.4. Відділу освіти,молоді та спорту, охорони здоровя, культури і туризму;

3.5. Відділу земельних відносин, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

4.Про затвердження програми «Поліцейський офіцер громади» Кадубовецької сільської ради.

5.Про відтермінування  позачергових виборів депутата Кадубовецької сільської ради

від виборчого округу №8.

6.Про передачу в оперативне управління приміщень (Амбулаторій та ФАПів громади)   Центру ПМСД «Вікнянської сільської ради».

7.Про підписання додаткової угоди про оренду приміщення (за адресою м. Заставна вул Галицького, 91) Управлінню праці та соціального захисту населення Заставнівської РДА.

8.Про підписання додаткової угоди про оренду приміщення (за адресою м. Заставна вул Галицького, 91) Чернівецькому місцевому центру з надання безоплатної правової допомоги.

9.Про затвердження Положення про порядок присвоєння, зміни поштових адрес

об’єктам нерухомого майна на території Кадубовецької сільської ради

10.Розгляд заяв.

11.Інше.

12.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                             Микола КАТЕРИНЧУК