Зустріч голови Кадубовецької сільської ради Миколи Катеринчука з депутатом обласної ради, директором «Агенції регіонального розвитку Чернівецької області» Олексієм Грушком.

Дата: 04.03.2021 16:12

Сьогодні відбулась робоча зустріч голови Кадубовецької сільської ради Миколи Катеринчука з депутатом обласної ради, директором «Агенції регіонального розвитку Чернівецької області» Олексієм Грушком.

В ході зустрічі обговорили проблемні питання  розвитку громади та основні напрямки діяльності для покращення показників соціально-економічного розвитку, збільшення дохідної частини бюджету, залучення додаткових фінансових ресурсів та інвестицій.

Також було наголошено на необхідності формування багаторічних стратегічних напрямків розвитку в тому числі через початок процесу  обговорення та  розробки « Стратегії розвитку Кадубовецької громади».