Громадські слухання щодо оптимізації освітніх установ

Дата: 22.04.2021 16:11

Найактуальніше питання нині у сфері освіти - оптимізація шкільної мережі.    Питання нагальні та болючі,  які потребують колективного розв’язання та врахування думки кожного.

21 квітня 2021 року у закладах освіти сіл Хрещатик, Кулівці, Василів та Чуньків Кадубовецької територіальної громади проведені громадські слухання, де обговорені питання створення опорних закладів освіти, їх філій та   реорганізацію закладів загальної середньої освіти.

В громадських слуханнях взяли участь: Катеринчук М.Д. – голова Кадубовецької сільської ради, Січковська О.Т. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Кадубовецької сільської ради, старости  і жителі сіл, керівники та працівники закладів освіти.