ЗАВЕРШЕНО МІСЯЧНИК ІЗ БЛАГОУСТРОЮ ТА САНІТАРНОЇ ОЧИСТКИ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.04.2021 14:41

Із настанням весняної погоди, кожен господар проводить прибирання своєї території та облаштовує її, надаючи їй ошатного виду. Це правило також і стосується Кадубовецької територіальної громади, де впродовж квітня проводилось багато робіт із благоустрою та прибирання території громади.

В результаті місячника із благоустрою, організованого головою громади, було:

• проведено прибирання вулиць та доріг в населених пунктах громади та доріг що з’єднують наші села;
  • проведено прибирання від опалого листя, гілля і сміття парків, скверів та інших зон відпочинку;
  • очищено території кладовищ;
  • проведено облаштування зон відпочинку та територій загального користування, а також заходи із озеленення територій, в результаті якого висаджено понад 1000 дерев;
  • ліквідовано стихійні сміттєзвалища та проведено облаштування існуючих сміттєзвалищ.

Голова громади Катеринчук М.Д., щиро дякує, за те, що всі небайдужі відгукнулись на його заклик, щодо проведення місячника із благоустрою та санітарної очистки території громади!

Особливу подяку від імені всієї громади, висловлює за проведену роботу та організацію старостам села Хрещатик –  Косоловській М.С., села Репужинці – Лозовому С.Г., села Кулівці – Голінатій Н.Г., села Василів – Кирилюк М.М., села Чуньків – Драб’юку М.М..

Також велика подяка за проведену працю всім керівникам комунальних закладів, установ, шкіл, садочків, будинків культури та всім небайдужим, які відгукнулись на заклик голови та своїм прикладом і працею зробили нашу громаду трохи привабливішою та чистішою!