В КАДУБОВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ІЗ ВЕЛИКОДНЕМ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 30.04.2021 23:05

Великдень - це світле і добре свято, до якого християни готуються заздалегідь та з великим трепетом.

Чекають на цей великий і світлий день наші найкращі і найдорожчі діточки. Кожен з нас хоча би раз в житті чув вислів про те, що найбільша радість- це усмішка дитини. І це дійсно так!

За ініціативи голови Кадубовецької громади Миколи Катеринчука, Службою у справах дітей Кадубовецької сільської ради 29.04.2021 організовано виїзди за місцем проживання дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах з метою вручення їм солодких подарункових наборів, духмяних і запашних пасочок. Начальником служби у справах дітей Ольгою Лазарко спільно з першим заступником сільського голови Валерієм Гуменюком відвідано 7 сімей у яких виховується 27 дітей.

Як же приємно було спостерігати за щирими емоціями діточок. Радість в їхніх очах - це те, заради чого варто жити!