Стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

З 14 квітня по 14 травня 2021 року проходить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». До участі запрошуються діти віком до 18 років. Тематика малюнків — протидія булінгу. Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

«Такий конкурс ми проводимо вже вдруге. Рік тому під час локдауну у нас виникла ідея провести захід, який дав би дітям можливість проявити творчість і дізнатися більше про їхні права. Ми створили сайт, оголосили умови конкурсу — і отримали близько 1200 малюнків. Цьогоріч умови ті самі, змінили лише тему — протидія булінгу. На жаль, вона досі є актуальною», – розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

Як проходитиме конкурс ?

Конкурс проходитиме у 3 етапи:

1. Прийом конкурсних робіт та голосування. Роботи можна подати до 14 травня 2021 року. Проголосувати за роботу — до 23.05.2021 року.

2. Визначення та оголошення переможців — 24 – 27 травня 2021 року.

3. Нагородження переможців — 28 травня – 4 червня 2021 року.

Вікові категорії учасників.

1. Молодша група (віком до 8 років);

2. Середня група (віком від 9 до 13 років);

3. Старша група (віком від 14 до 17 років).

Вимоги до малюнка.

1. Намальований самостійно та відповідає темі — протидії булінгу.

2. Малювати можна в довільній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) або комп’ютерна графіка.

3. Формат малюнка — А3 або А4.

Як подати малюнок на конкурс?

Один учасник може подати на конкурс 1 малюнок. Щоб подати малюнок на конкурс, потрібно:

1. Зареєструватися на сайті конкурсу: art-konkurs.legalaid.gov.ua. Для реєстрації потрібно мати акаунт Gmail.

2. Завантажити роботу на сайт у форматі JPG, PNG або GIF (сфотографувати, відсканувати або зберегти). Перед завантаженням варто перевірити якість зображень: чіткість, освітленість, відсутність помітної пікселізації та інших недоліків.

3. Після модерації робота з’явиться на сайті для голосування і можна буде поширювати її у соціальних мережах для отримання голосів підтримки.

Як проголосувати?

1. Авторизуватися на сайті через Gmail.

2. Поставити «Подобається» (лайк). Один користувач може проголосувати тільки за одну роботу.

Визначення переможців та нагородження.

Переможці будуть визначені за кількістю вподобань від авторизованих учасників голосування. У кожній віковій категорії буде три переможці (1,2,3 місце). Результати конкурсу будуть опубліковані на сайті конкурсу та на сайті системи БПД. Усі переможці отримають грамоти та призи.

Найкращі малюнки будуть розміщені на сайті системи БПД.

Поставити додаткове запитання щодо конкурсу можна на пошту відділу правопросвітництва Координаційного центру з надання правової допомоги: pravoprosvita@legalaid.gov.ua.

Детальні умови конкурсу: https://art-konkurs.legalaid.gov.ua/?contest=contest-condition

Узяти участь у конкурсі, переглянути роботи та проголосувати за найкращий малюнок можна на сайті: http://art-konkurs.legalaid.gov.ua.