РОБОЧИЙ ВІЗИТ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ У КАДУБОВЕЦЬКУ ОБ'ЄДНАНУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ

26 травня 2021 року Кадубовецьку об'єднану територіальну громаду з робочим візитом відвідали представники Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості,  а саме: Коростатевич Галина Володимирівна,  начальник відділу взаємодії з роботодавцями; Максимчук Василь Васильович, заступник начальника відділу надання соціальних послуг; Бучинська Ольга Сергіївна, юрисконсульт.

У ході зустрічі з головою громади, Миколою Катеринчуком, обговорено ряд важливих питань щодо подальшої співпраці між Заставнівською районною філією Чернівецького обласного центру зайнятості та Кадубовецькою об'єднаною територіальною громадою.

Галина Коростатевич розповіла про так звані сезонні роботи, або роботи тимчасового характеру, метою яких є стимулювання безробітних осіб до праці, а також,  їх матеріальної підтримки під час пошуку постійної роботи.

Василь Максимчук зазначає, що відповідно до ч. 7 ст. 22 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності безробітними, які не можуть бути працевлаштовані у зв'язку із відсутністю на ринку праці підходящої роботи.

Також, представники центру зайнятості акцентували увагу на тому, що основний обов'язок безробітного - здійснювати активні дії щодо пошуку роботи та власного працевлаштування, а основна функція державної служби зайнятості - сприяння у працевлаштуванні зареєстрованих безробітних, та осіб, які шукають роботу.