ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У КАДУБОВЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 01.06.2021 15:56

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаємо Вас із світлим та прекрасним святом - Міжнародним днем захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1-го червня.

Святкування дня дитини запроваджено з метою привернення уваги широкої громадськості до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей у всьому світі.

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими!

За сприяння голови Кадубовецької територіальної громади, Миколи КАТЕРИНЧУКА начальником служби у справах дітей, Ольгою ЛАЗАРКО спільно з директором Центру культури, Галиною МАРУСЯК 01.06.2021 року організовано захід, присвячений Дню захисту дітей "Свято дитинства".

Також, до привітань наших діток приєднались: начальник відділу освіти Кадубовецької сільської ради, Орися СІЧКОВСЬКА, директор Кадубовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Анжела БАРТОШИК, старший інспектор сектору ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області, Іван МАНИК, начальник Заставнівського районного сектору з питань пробації, Олександр ШКОРОПАДА, головний спеціаліст Заставнівського БПД Чернівецького місцевого центру з надання БВПД, Галина КЛИМУС, головний спеціаліст служби у справах дітей Чернівецької РДА, Майя КАЛИН.

Діти – наше майбутнє, і саме від нас залежить те, як складеться доля кожної дитини, її життєвий шлях. Тому, наше основне завдання – виховати діток розумними, добрими, чуйними, щирими, впевненими в собі особистостями.

Любі діти, бажаємо Вам щоб роки дитинства були яскравими та незабутніми.

Більше фото можна переглянути в альбомі та на нашій офіційній сторінці у Facebook.