ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

Дата: 10.06.2021 10:07

Шановні жителі Кадубовецької громади! У цей святковий день щиро вітаю Вас зі світлим святом Вознесіння Господнього! Це свято – одне з найголовніших 12-ти православних свят, яке має велике значення для християн, адже встановлене на згадку про визначну євангельську подію – вознесіння Спасителя на Небеса.

Сьогодні саме той день, коли після сорока днів від свого воскресіння Ісус Христос вознісся на небо, щоб бути поруч зі своїм Отцем. До цього часу Месія своїм життям показував приклад істинної віри, жертовності та любові, які є прямою дорогою до Царства Небесного.

Це свято спонукає кожного з нас замислитись над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя та добра.

Тож, нехай Вознесіння Господнє подарує Вашому серцю – віру, Вашому розуму – надію, Вашому здоровю – силу!

З повагою, голова громади, Микола КАТЕРИНЧУК.