ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Шановні лікарі, медичні сестри, фармацевти, фельдшери, та всі працівники системи охорони здоров'я Кадубовецької територіальної громади! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Здоров'я - неоціненний скарб кожної людини, і саме тому  професія медика завжди була, є і залишається однією з найнеобхідніших у світі.

Кожного дня Ви жертвуєте своїм здоров'ям та навіть життям, віддаєте всі сили заради порятунку пацієнтів, які так потребують Вашої допомоги.

Дякуємо Вам за милосердя, яке щодня проявляєте до людей, які цього потребують! Дякуємо за професійність, працьовитість та самовідданість!

Тож, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята! Нехай добро,  дароване людям, повертається Вам сторицею! Нехай у Ваших домівках завжди панує щастя, мир, добробут та злагода! Бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку, благополуччя Вам та Вашим сім'ям!