ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2021 09:50

Щорічно, в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Молодість - неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

В цей прекрасний літній день бажаю Вам, шановна молодь, творчої наснаги, гарної вдачі, світлої долі, фізичної та духовної сили, безмежного щастя та здійснення всіх мрій, нехай кожен день наповнюється лише радісними моментами.

Вірте в свої можливості, сили, та знайте: молодість – не вік, а стан душі. Тож, бажаю Вам завжди залишатися молодими!