НЕГОДА ЗНОВУ ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА БУКОВИНУ. БУРЕВІЙ, БЛИСКАВКА, ЗЛИВА ТА ЇХ НАСЛІДКИ НА ТЕРИТОРІЇ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Дата: 30.06.2021 21:54

Цього року літо видається багатим на зливи та буревії. Сьогоднішній день не є виключенням. В 2-й половині дня на території нашої громади розпочалась сильна злива, яка супроводжувалась буревієм та блискавками.
Найбільше постраждали наступні села: Кадубівці, Чуньків, Василів.
Зокрема, постраждалих осіб від негоди наразі немає.
В результаті ускладнення погодних умов населені пункти громади тимчасово залишені без електропостачання, потужна злива та буревій повалили дерева, до того ж, сильний вітер зірвав дахи у адміністративних будівлях сіл Кадубівці та Чуньків, а також зірвано дах у Чуньківському ЗЗСО І-ІІІ тупенів. Є випадки підтоплення будівель, тощо.
Рятувальники продовжують працювати в посиленому режимі з метою усунення наслідків, спричинених сьогоднішньою негодою.