ГОЛОВА КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МИКОЛА КАТЕРИНЧУК ВІТАЄ ВСІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2021 10:24

Шановні працівники поліції! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з Вас високого патріотизму та зразкової дисципліни. Саме на Вас покладено обов’язок захищати життя і здоров’я людей, права і свободи громадян!

Приємно відзначити, що у повсякденній роботі Ви демонструєте високий професіоналізм, мужність та відданість справі, при чому нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших.

Нехай Ваша нелегка, але почесна праця озивається людською вдячністю. Бажаємо Вам міцного здоров’я, мужності, благополуччя, миру, успіхів у професійній діяльності! Нехай у Ваших оселях завжди панує добробут та сімейний затишок!

З повагою, голова громади Микола КАТЕРИНЧУК.