З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ВАЛЕРІЙ БОЖИК ВІДВІДАВ КАДУБОВЕЦЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДИ

Дата: 09.07.2021 16:16

07 липня 2021 року до Кадубовецької територіальної громади завітав Валерій Іванович БОЖИК, який у 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 204 округу (Чернівецька область) від партії «Слуга народу».

Спільно з головою громади Миколою КАТЕРИНЧУКОМ відвідано населені пункти, що входять до складу Кадубовецької територіальної громади, зокрема села Чуньків та Кадубівці.

Метою візиту було визначення основних напрямів розвитку громади, та аналіз збитків, нанесених надзвичайними ситуаціями 20 та 30 червня поточного року.

В ході ділової зустрічі та конструктивної бесіди голови громади Миколи Дмитровича та народного депутата Валерія Івановича було обговорено ряд важливих та актуальних питань.