РОБОЧА ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ ГРОМАДИ З ДЕПУТАТАМИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата: 16.07.2021 11:27

Формат живого спілкування – ефективний спосіб обговорити важливі та актуальні для громади питання.

У Кадубовецькій сільській раді відбулись ділові переговори на чолі з головою громади Миколою Катеринчуком та депутатами обласної ради від політичної партії «Єдина Альтернатива», а саме, Борисом Колісником, який є секретарем постійної комісії з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, агропромислового розвитку та земельних відносин та Олександром Шкурідіним, який є членом постійної комісії з питань бюджету. Також, на зустрічі був присутній депутат Кадубовецької територіальної громади від цієї ж політичної партії - Володимир Мулик.

В процесі спілкування учасники обмінялися набутим досвідом, обговорили процеси розвитку територіальної громади. Особливу увагу приділено питанню щодо ремонту доріг місцевого значення. Також, у перспективі є вирішення питання щодо відновлення роботи бази відпочинку «Буковинка» на території с. Репужинці, що входить до складу Кадубовецької територіальної громади.