ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КАДУБОВЕЦЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ ТА ОЗНАЙОМЛЕНО ІЗ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

Дата: 20.07.2021 15:50

20.07.2021 р. о 10:00 год. відбулася зустріч кандидатів, яких допущено до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Кадубовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів з трудовим колективом. В ході зустрічі проведено представлення та ознайомлено з мотиваційними листами.

Кандидати Ткачук Ілля Дмитрович та чинний в.о. директора Бартошик Анжела Дмитрівна ознайомили колектив з своїми планами розвитку закладу загальної середньої освіти.

Під час зустрічі була присутня начальник відділу освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, культури і туризму Орися Січковська, яка окреслила першочергові завдання, які потребують вирішення та з особливостями функціонування закладу освіти.