ВІД COVID-19 ВАКЦИНУВАЛИСЬ ГОЛОВА ТА ПРАЦІВНИКИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Щеплення – ефективний спосіб захистити себе та своїх близьких від Covid-19. Саме вакцина готує наш організм для боротьби з певною інфекцією чи вірусом, а згодом формує імунітет до цієї хвороби.

Вчора, 20.07.2021 року усі працівники Кадубовецької сільської ради отримали щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech та на власному прикладі підтвердили ефективність, доцільність та безпечність щеплень.

Для запису на вакцинацію Ви можете звертатися до сімейних лікарів або безпосередньо до КНП «ЦПМСД» Кадубовецької сільської ради. Для отримання більш детальної інформації та консультації звертайтесь за телефоном: 050 78 40 302.