ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КАДУБОВЕЦЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ СТ. КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 22.07.2021 17:37

22 липня 2021 року вперше у Кадубовецькій ТГ відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Кадубовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Перший етап конкурсу (виконання тестових завдань) був дуже відповідальним і визначальним, тому що саме він мав бути проведений таким чином, щоб кожний учасник вийшов з розумінням, що все відбувається чесно і відкрито. Кандидати на посаду насправді відчули, що конкурсна комісія працювала надзвичайно прозоро і незаангажовано. Для всіх претендентів були забезпечені рівні умови.

Успішно пройшовши конкурсне випробовування та набравши більшу кількість балів, за рішенням конкурсної комісії переможцем була визнана діючий в.о. директора Бартошик Анжела Дмитрівна.

Вітаємо переможця конкурсу та бажаємо успіхів у роботі.