ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО РЕЙДУ НА ТЕРИТОРІЇ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.08.2021 15:17

13 серпня 2021 року начальником служби у справах дітей Кадубовецької сільської ради Ольгою ЛАЗАРКО спільно з першим заступником сільського голови Валерієм ГУМЕНЮКОМ, старшим інспектором сектору ювенальної превенції Чернівецького районного управління поліції Іваном МАНИКОМ, завідувачем відділення соціальної роботи та захисту прав дітей КЗ «Вікнянський центр надання соціальних послуг» Мариною ДЕНІСОВОЮ, з метою контролю за станом утримання, проживання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях організовано та проведено профілактичний рейд на території Кадубовецької територіальної громади.

Рейдовою групою обстежено умови проживання 20-ти дітей, які проживають в 5-х сім’ях. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди, надано рекомендації щодо покращення стану виконання батьківських обов’язків по відношенню до дітей.

Дітей, які перебувають у середовищі, яке загрожує їх життю та здоров’ю під час проведення рейду не виявлено.