З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дорогі українці, шановні жителі Кадубовецької громади!

Сьогодні ми відзначаємо найважливіший день у житті нашої держави – день, коли вона здобула незалежність. 30 років тому здійснилась мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з’явилась незалежна держава – Україна.

Сьогодні процес державотворення триває, та кожен з нас є свідком подій, що мають неабиякий вплив на майбутнє нашої Батьківщини. Нині українці продовжують виборювати своє право на цілісність та мирне небо над головою.

Переконаний, що запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни!

Дорогі земляки, бажаю Вам миру,  злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Зі святом! З Днем Незалежності України!

З повагою, сільський голова Микола КАТЕРИНЧУК.