У СЕЛІ РЕПУЖИНЦІ, ЩО ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

День Незалежності – головне державне свято України, що символізує волю та силу нашого народу.

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України у приміщенні будинку культури с. Репужинці відбувся урочистий концерт, присвячений цій знаменній даті.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова громади Микола КАТЕРИНЧУК, який зазначив, що ми сьогодні відзначаємо не лише День Незалежності, а саме 30-ту річницю з Дня Незалежності нашої країни. Вже 30 років українці вільні і самостійні на власній землі, вони примножують її багатства, пам’ятають тих людей, які захищали та захищають донині нашу незалежність, адже її потрібно постійно відстоювати. Ми маємо власну мову, власну культуру та власні традиції, які будемо обов’язково передавати нашим нащадкам. Микола Дмитрович побажав всім миру, тепла і затишку кожній родині, та, звичайно, міцного здоров’я, адже, як показав час, воно є зараз найголовнішим. Голова громади відзначив усіх, хто кожен день працює, живе, можливо виїжджає за кордон, але повертається назад, усіх тих, хто своєю працею, душею робить нашу країну кращою.

Також, хочемо висловити слова вдячності всім учасникам святкового дійства, а саме: Антону Ревуцькому (вірш «Україна» Ліни Костенко), Антоніні ГОЛІНАТІЙ (пісня «Я горда тим, що українка»), танцювальній групі Репужинецького ЗЗСО «Мальованка», орекестру народних інструментів КЗ «Центр культури та мистецтв» Кадубовецької сільської ради, хоровому колективу «Дзвіночок» філії «Центр культури та мистецтв» с. Хрещатик, Яні КОЗАРІЙЧУК (вірш «Плач матері» Олександри Козарійчук), Івану НЕСТЕРЮКУ (пісня «Я України син»), Іллі КІЛІЙЧУКУ (композиція «Віночок українських народних пісень»), Ксенії МУДРЕЙ (вірш «Рідний край» Лілії Бойчук), Аліні БРАНЕЦЬКІЙ («З Днем народження, Україно!»), Марії ЛЮЦЮК (пісня «Чорнобривці») та організаторам заходу: працівникам філії «Центру культури та мистецтв» с. Репужинці: Петру ГУБИЛІТУ та Петру БЕРЕЗОВСЬКОМУ, старості с. Репужинці Степану ЛОЗОВОМУ, учням та вчителям Репужинецького ЗЗСО, художньому керівнику філії «Центр культури та мистецтв» с. Хрещатик Людмилі КАЛИНЮК, директору КЗ «Центр культури та мистецтв» Кадубовецької сільської ради Галині МАРУСЯК та художньому керівнику Валерію ПАЛІЙЧУКУ, керівнику АНДО Олександру ВОЄВІДКО та диригенту Миколі МИКИТЕЮ.