ВІТАННЯ ГОЛОВИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ З ДНЕМ СЕЛА КАДУБІВЦІ ТА КУЛІВЦІ, А ТАКОЖ З УСПІННЯМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 28.08.2021 09:52

Шановні жителі сіл Кадубівці та Кулівці! Сьогодні, в цей чудовий літній день від щирого серця хочу привітати Вас із Храмовим святом – Днем села!

У цей святковий день хочу побажати кожному з Вас насамперед міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного затишку, миру та злагоди, розквіту та процвітання, творчої наснаги та світлої долі, благополуччя та здійснення всіх найзаповітніших мрій!

Ми разом з Вами будемо прикладати максимум зусиль для того, щоб наші села, та громада в цілому, оновлювалися, розвивалися та змінювались на краще! Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти позитивних результатів!

Також, щороку, 28-го серпня ми відзначаємо велике релігійне свято – Успіння Пресвятої Богородиці, або, як ще кажуть в народі, Перша Пречиста. Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Бажаю Божої благодаті Вам та Вашим родинам!

З повагою, голова громади Микола КАТЕРИНЧУК!