ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

Щорічно, 27-го вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день дошкілля – це день вихователів та всіх працівників дошкільної освіти. Вперше офіційно день вихователя відзначили у 2011-му році, тож, свято відносно молоде, і саме сьогодні невеличкий ювілей – 10 років з дня його започаткування.

Дорогі вихователі, Ваш вклад у розвиток,  становлення наших діток як особистостей неоціненний! Від себе особисто, від виконавчого комітету Кадубовецької сільської ради, депутатського корпусу та від усіх батьків хочу висловити слова вдячності за Вашу любов до наших малюків, за терпіння і розуміння, за те, що наповнюєте серця наших дітей радістю! Ви багато чому їх навчили і продовжуєте це робити надалі. Саме Ви закладаєте фундамент майбутнього наших дітей!

Нехай ця осінь золота

Вам подарує вік щасливий,

щоб не згасали:

доброта, здоров’я, радощі і сила!

Щоб Ваш важкий почесний труд

був плідний, як багата осінь.

І кожен день, що йде новий,

хай тільки щастя Вам приносить!

Дякуємо за Ваші щоденні старання! Ми дуже цінуємо та поважаємо Вас! Ви – Найкращі!