ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛА КАТЕРИНЧУКА З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2021 11:52

День захисника України — державне свято, яке започатковане 14 жовтня 2014 року президенським указом, та встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.

14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України».

Дорогі захисники та захисниці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята! Напевно, багато хто сьогодні скаже Вам, що це Ваше професійне свято. Але ж служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це - величезна любов, сила волі й патріотизм. Від усього серця бажаю Вам стійкості, мужності, успіхів, матеріального благополуччя, любові і добра! Нехай у Вашому домі панують довіра, мир, злагода, а в роботі - стабільність!

Дякуємо Вам за сумлінне виконання службових обовязків, за можливість жити і працювати під мирним небом, за те, що кожного дня, ризикуючи власним життям, оберігаєте нас! Низький Вам уклін.

З повагою, голова громади Микола КАТЕРИНЧУК!