ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ 2009 – 2010 РОКІВ НАРОДЖЕННЯ

26 жовтня 2021 року завершився Чемпіонат області з футболу серед дітей 2009 р.н. – 2010 р.н. Фінальна гра відбулась на базі дитячої юнацько-спортивної школи №4 (м. Садгора), у якій ФК «Кадубівці» перемогла своїх супротивників. Футбольний матч завершився з рахунком 3:1.

За результатами змагань в загальному ФК «Кадубівці» посіла VIII місце.

Висловлюємо подяку юним спортсменам, які представляли нашу громаду та показали непогані результати, їх тренеру Юрію БОГУЦЬКОМУ за його щоденну невтомну працю, а також батькам за те, що сприяють всебічному розвитку своїх дітей, створюють всі умови для їх професійного зростання.

Окремо хочемо відзначити найактивніших футболістів, які гідно проявляли себе протягом чемпіонату та показали високі результати - це захисника Василя БІЛОУСА, та нападаючого Івана СТРІЛЕЦЬКОГО.