НА БАЗІ ЧУНЬКІСЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОЙШОВ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

Дата: 13.11.2021 18:22

З метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 13 листопада 2021 року на базі Чуньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Кадубовецької cільської ради пройшов IІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Олімпіада проведена відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади та з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У ІІ етапі олімпіади з історії взяли участь 27 учасників із закладів освіти Юрковецької, Вікнянської та Кадубовецької територіальних громад.

Слід відзначити належну підготовку учнів Погорилівського, Ржавинецького, Вікнянського Кадубовецького, Юрковецького та Товтрівського закладів освіти.

ПРОТОКОЛ ОСТАТОЧНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

(8 КЛАС)

(9 КЛАС)