ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ СТАДІОНУ ТА ПАРКУ У СЕЛІ КАДУБІВЦІ

Станом на сьогоднішній день завершено роботи з благоустрою місцевого стадіону та парку у центрі нашої громади. Тут проведені роботи з водовідведення, огороджено територію навколо стадіону та парку а також, за ініціативи та сприяння керівників громади встановлено центральну арку при вході у парк.

Голова територіальної громади Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щиру подяку народному депутату України від ПП «Слуга народу» у Чернівецькій області по 204 округу Валерію БОЖИКУ за сприяння у виділенні коштів з державного бюджету на ремонт огорожі навколо стадіону та парку  в селі Кадубівці. Також висловлюємо подяку підрядникам за пророблену роботу.