ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2021 09:24

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди сьогоднішнього свята – Дня місцевого самоврядування.

Представляти інтереси територіальної громади, знати її проблеми і докладатии зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. Органи місцевого самоврядування сьогодні є важливим інститутом народовладдя та засобом реалізації інтересів кожного жителя  громади.

У цей святковий день від щирого серця хочу побажати кожному з Вас міцного здоров’я, творчої наснаги, оптимізму, а усі життєві негаразди щоб завжди обходили стороною. Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і натхнення на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя, впевненості у майбутньому нашої громади та держави в цілому.

З повагою, голова Кадубовецької територіальної громади, Микола КАТЕРИНЧУК.