ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ РІЗДВЯНОГО ВЕРТЕПУ У СЕЛІ КАДУБІВЦІ

Дата: 18.12.2021 19:27

18 грудня 2021 року на площі біля будинку культури с. Кадубівці відбулося урочисте відкриття Різдвяного Вертепу. Голова громади Микола КАТЕРИНЧУК висловлює велику вдячність організаторам та всім тим, хто долучився до проведення заходу, а саме: директору КЗ «Центр культури та мистецтв» Кадубовецької сільської ради Галині МАРУСЯК та працівникам Центру; Директору КП «Кадуб-сервіс» Кадубовецької сільської ради та працівникам комунального підприємства; педагогу-організатору Кадубовецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Наталії ОЛІЙНИЧ; Директору КЗ «Кадубовецька музична школа» Володимиру МУЛИКУ та працівникам комунального закладу, а також настоятелю храму Успіння Пресвятої Богородиці протоієрею Івану МИХАЙЛЕНКО.