ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА ЗІ СВЯТИМ ВЕЧОРОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 06.01.2022 18:51

Дорогі жителі Кадубовецької громади! Від щирого серця вітаю кожного з Вас зі Святим Вечором та Різдвом Христовим! Нехай у Ваших домівках завжди панує мир та злагода, тепло та радість, добробут та взаєморозуміння! Нехай збуваються всі найзаповітніші мрії! Нехай різдвяні колядки наповнюють Ваші серця добром і любов‘ю, а різдвяна зірка світить на всіх життєвих дорогах, допомагає вибрати правильний шлях і робити добрі вчинки! Божого Вам благословіння!

З Повагою, голова громади Микола КАТЕРИНЧУК.

Дорогі жителі Кадубовецької громади! Від щирого серця вітаю кожного з Вас зі Святим Вечором та Різдвом Христовим! Нехай у Ваших домівках завжди панує мир та злагода, тепло та радість, добробут та взаєлядки наповнюють Ваші серця добром і любов‘ю, а різдвяна зірка світить на всіх життєвих дорогах, допомагає вибрати правильний шлях і робити добрі вчинки! Божого Вам благословіння!