ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА РЕПУЖИНЕЦЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.01.2022 19:50

12 січня 2022 року   у Кадубовецькій ТГ відбулося засідання  конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади директора Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів.

За результатами письмового тестування, письмового вирішення ситуаційного завдання, презентації перспективного плану розвитку закладу та співбесіди з кандидатом, враховуючи  рішення  конкурсної комісії про результати  голосування на посаду керівника закладу   (протокол № 2 від 12.01.2022), переможцем визначено діючого директора Копчук Ольгу Петрівну.