ВПЕРШЕ У КАДУБОВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС КОЛЯДОК, ЩЕДРІВОК, МАЛАНОК "НАША МАЛАНКА НЕ САМА ХОДИТЬ, НАШУ МАЛАНКУ ВАСИЛЬ ВОДИТЬ"

Дата: 15.01.2022 13:28

14 січня 2022 року вперше у Кадубовецькій громаді відбувся фестиваль-конкурс колядок, щедрівок, Маланок «Наша Маланка не сама ходить, нашу Маланку Василь водить».
У фестивалі взяли участь наступні колективи: учні 4-а класу Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів; викладачі Кострижівської музичної школи; вихованка студії «Гердан» Галина Мостолюк; колектив «Яворина» будинку культури с. Репужинці; тріо «Гармонія» будинку культури с. Хрещатик; Кадубовецька Маланка «Вакциновані»; зразковий ансамбль пісні і танцю «Червона калина» Чуньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів; оркестрова група будинку культури с. Кадубівці.
По завершенню фестивалю голова громади Микола КАТЕРИНЧУК привітав усіх присутніх з новорічними святами, подякував гостям за присутність, колективам за участь та вручив переможцям конкурсу Подяки та грошові винагороди. На заході також було відзначено жителя с. Кадубівці Юрія Марусика, який є автором багатьох колядок та щедрівок. А наостанок – запальні танці, на які так чекали гості та жителі села!
Також, висловлюємо щиру подяку директору КЗ «Центр культури та мистецтв» Кадубовецької сільської ради Галині МАРУСЯК за організацію такого дійства, за плідну працю, творчий підхід до обраної справи, ініціативність та наполегливість!