У КАДУБОВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО І ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ БУКОВИНСЬКОЇ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ, ЧЛЕНІВ НАУКОВИХ ТОВАРИСТВ, ОБ'ЄДНАНЬ

  • 80

 

     У Кадубовецькій громаді проведено І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань . Організовано захист наукових робі  по секціях наукових відділень:  історії-1, наук про Землю-1, у 2 секціях наукових відділень хімії і біології, екології та аграрних наук, у 4 секціях відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. На заочне рецензування у цих наукових відділеннях подано 11 робіт.

      Під час захисту члени журі оцінювали аргументацію вибору та розкриття теми дослідження з урахуванням власного вкладу дослідження, чіткість, логічність, лаконічність викладу матеріалу з теми дослідження, повноту, вичерпність відповідей, культуру мовлення, доцільність, якість і вміння використовувати механічні засоби. Майже всі роботи викликали дискусійні запитання. Учні демонстрували вільне володіння матеріалом, вміння вести активні, кваліфіковані діалоги.

      Проведений захід ще раз підтвердив, що основними завданнями його є: реалізація здібностей талановитих учнів, підвищення їх інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, раннє виявлення навичок дослідницької роботи, залучення педагогічних працівників закладів освіти  до активної роботи щодо формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя – майбутньої інтелектуальної еліти України.

      Захист наукових робіт учасників Конкурсу проводився у дистанційній формі.

 

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук стали:

 

І місце

 

-Смук  Анастасія Володимирівна, учениця 11-Б класу Хрещатицької філії І-ІІ ступенів Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІст.(керівник роботи - Лозова  Антоніна Антоніївна);

-Козарійчук Яна Борисівна, учениця 10-Б класу Хрещатицької філії І-ІІ ступенів Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Тимчук Марія Богданівна);

-Фецик Ірина Петрівна, учениця 10 класу Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Бардашевська Ольга Миколаївна);

-Бардашевський Артем Вадимович, учень 11 класу Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Березовська Оксана Василівна);

-Чухрій  Аліна Віталіївна, учениця 11 класу Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Березовська Оксана Василівна);

-Фалібога Андріана Андріївна, учениця 10 класу Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Копчаук Ольга Петрівна);

-Смерека Анастасія Іванівна, учениця 11 класу Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Ратальська Галина Василівна);

-Бардашевський Іван Петрович, учень 11 класу Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Мудрей Інна Степанівна);

-Ревуцька Марія Ярославівна, учениця 11 класу Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІст. (керівник роботи - Березовська Тетяна Георгіївна);

 

ІІ місце

 

-Жигалюк Богдана Богданівна, учениця 11-Б класу Хрещатицької філії І-ІІ ступенів Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник роботи - Кизима Олеся Дмитрівна);

-Лакошвілі Віталій Віталійович, учень 9 класу Репужинецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник роботи  Міжінська Оксана Василівна).