ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПУБЛІЧНО-ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА» КАДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

31 січня 2022 року   у Кадубовецькій ТГ відбулося засідання  конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  «Публічно-шкільна бібліотека» Кадубовецької сільської ради.

За результатами  презентації перспективного плану розвитку закладу та співбесіди з кандидатом, враховуючи  рішення  конкурсної комісії (протокол № 3 від 31.01.2022) про результати  голосування на посаду директора  комунального закладу  «Публічно-шкільна бібліотека» Кадубовецької сільської ради, переможцем визначено Рудько Наталію Віталіївну.